بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

درباره ما

مجموعه فرهنگی قرآنی شهید عبدالحسین خبری ─که امتداد جلسه قرآن شهید سید رضا پورموسوی مسجد الغدیر دزفول می باشد─ از تاریخ ۷ مهرماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد.
فعالین مجموعه فرهنگی قرآنی شهید خبری نوجوانان متولد نیمه دوم سال ۱۳۸۴ تا نیمه اول سال ۱۳۸۶ می باشند و پس از مصاحبه و سپری کردن روند گزینش به مجموعه اضافه شدند.
فعالت های مجموعه در بخش های فرهنگی و قرآنی و رسانه ای در در وبسایت www.ShahidKhabari.ir و در کانال های سروش، ایتا، گپ، آی گپ، واتس آپ، تلگرام، آپارات، اینستاگرام، روبیکا و بله به آدرس shahidkhabari_ir ارسال می شود.

فعالیت های ورزشی مجموعه شهید خبری در تیم “شهید سیدرضا پورموسوی”، فعالیت های مذهبی مجموعه در “هیأت رایه الهدی شهرستان دزفول” و فعالیت های علمی مجموعه در “کارگاه کامپیوتر شهید حسین ولایتی فر” انجام می گیرد و به زودی فعالیت های جهادی، خیریه ای و فعالیت در زمینه ی شناخت شهداء و … به مجموعه اضافه خواهد شد. لازم به ذکر است کارگاه های “تربیت مثبت” ویژه ی والدین به صورت ماهانه با اساتید روانشناسی و تربیتی به صورت ماهانه با موضوعات تربیتی مختلف برگزار می شود.

هدف مجموعه آمادگی اعضا از لحاظ اعتقادی و روحی و از لحاظ عملی و رفتاری جهت ظهور امام زمان (عج) می باشد. ما بر این عقیده ایم که امام زمان (عج) پس از ظهور به یاران با وفایی احتیاج دارد که اخلاق خوبی داشته باشند، در فعالیت خود متخصص باشند ، در اداره ی امور به او کمک کنند و عاشق و تابع آن امام باشند. مجموعه فرهنگی قرآنی شهید عبدالحسین خبری می کوشد تا ان شاء الله زمینه ی ظهور امام عصر (عج) فراهم شود و با ظهورش خوبی ها و زیبایی ها در زمین گسترانیده شود.

هر کدام از اعضای مجموعه می کوشند تا پس از ظهور، امام زمان (عج) انها را به عنوان یکی از ۳۱۳ نفر فرماندهان خود انتخاب کند…

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج